Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Ukrayna > Persha Ligi
27.03 15:00 FC Ingulets - Rukh Vinnyky
1 1.70 X 3.40 2 4.25 +84
1 1.70 X 3.40 2 4.25
27.03 16:00 FC Balkany Zorya - Girnik-Sport
1 1.90 X 3.45 2 3.45 +84
1 1.90 X 3.45 2 3.45
İngiltere > Ulusal Lig
27.03 22:45 Harrogate Town FC - Salford City FC
1 2.30 X 3.40 2 2.90 +89
1 2.30 X 3.40 2 2.90
Uluslararası Kulüpler > UEFA Champions League, Women, Knockout stage
27.03 20:15 Wolfsburg Wend. - Olympique Lyon
1 2.55 X 3.45 2 2.50 +96
1 2.55 X 3.45 2 2.50
27.03 20:30 LSK Kvinner - FC Barcelona
1 4.75 X 4.20 2 1.60 +92
1 4.75 X 4.20 2 1.60
27.03 21:00 Paris Saint Germain - Chelsea FC Kadınlar
1 1.70 X 3.85 2 4.45 +97
1 1.70 X 3.85 2 4.45
27.03 21:30 Bayern Münih - SK Slavia Prague
1 1.06 X 11.00 2 22.00 +93
1 1.06 X 11.00 2 22.00
Suudi Arabistan > 1. Lig
27.03 15:45 AL Shoulla FC - AL Adalh FC
1 3.05 X 3.20 2 2.15 +36
1 3.05 X 3.20 2 2.15
27.03 15:45 AL Kawkab - AL Nahda FC Ksa
1 2.30 X 3.00 2 2.90 +36
1 2.30 X 3.00 2 2.90
27.03 16:10 AL Tai - Jeddah Club
Yes 1.90 No 1.80 +35
Yes 1.90 No 1.80
27.03 18:35 Hajer FC Al-Hasa - AL Nojoom FC
1 2.40 X 3.00 2 2.75 +36
1 2.40 X 3.00 2 2.75
27.03 18:35 AL Khaleej Saihat FC - AL Qaisoma FC
Yes 2.20 No 1.60 +33
Yes 2.20 No 1.60
Polonya > 2. Lig
27.03 17:00 Resovia - Pogon Siedlce
1 2.35 X 3.25 2 2.75 +81
1 2.35 X 3.25 2 2.75
Brezilya > Alagoano, Playoffs
28.03 02:30 Crb Al - Jacyoba AC AL
1 1.35 X 4.95 2 8.75 +36
1 1.35 X 4.95 2 8.75
Almanya Amatör > Almanya Westfalen Ligi
27.03 21:30 FC Gutersloh 2000 - TSG 1881 Sprockhovel
Over 1.45 Under 2.35 +1
Over 1.45 Under 2.35
27.03 21:30 TUS Ennepetal - SV Westfalia Rhynern
1 1.85 X 4.00 2 3.10 +34
1 1.85 X 4.00 2 3.10
27.03 21:30 Hammer - Rot Weiss Ahlen
1 2.15 X 3.65 2 2.70 +34
1 2.15 X 3.65 2 2.70
27.03 21:30 SV Schermbeck 1912 - 1. FC Gievenbeck
1 1.90 X 3.80 2 3.20 +34
1 1.90 X 3.80 2 3.20
27.03 21:30 Sportfreunde Siegen 1899 - FC Brunninghausen 1927
1 1.70 X 4.10 2 3.65 +34
1 1.70 X 4.10 2 3.65
Venezuela > Birinci Lig, Apertura
28.03 00:00 Monagas SC - Trujillanos
1 1.85 X 3.20 2 4.05 +89
1 1.85 X 3.20 2 4.05
Brezilya > Brasiliense, Playoffs
28.03 02:00 Bosque Formosa EC DF - Gama DF
1 5.25 X 3.85 2 1.60 +4
1 5.25 X 3.85 2 1.60
Brezilya > Brezilya Kupası
28.03 01:15 Chapecoense SC - Criciuma SC
1 1.85 X 3.25 2 4.40 +82
1 1.85 X 3.25 2 4.40
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, Batı
27.03 21:30 TV Herkenrath - 19 Straelen
1 3.20 X 3.60 2 1.95 +89
1 3.20 X 3.60 2 1.95
Almanya Amatör > Bölgesel Ligi, kuzeydoğu
27.03 21:00 FSV Wacker 90 Nordhausen - FC Viktoria 1889 Berlin
1 1.45 X 3.80 2 6.75 +89
1 1.45 X 3.80 2 6.75
Brezilya > Campeonato Brasileiro, Serie A1, Women
27.03 21:00 Santos SP - Sao Francisco BA
1 1.05 X 14.00 2 20.00 +4
1 1.05 X 14.00 2 20.00
27.03 21:00 Gremio Osasco Audax ES SP - Ferroviaria SP
1 3.85 X 4.05 2 1.75 +36
1 3.85 X 4.05 2 1.75
28.03 01:00 SAO Jose EC SP - CR Flamengo RJ
1 4.95 X 4.40 2 1.55 +36
1 4.95 X 4.40 2 1.55
Brezilya > Campeonato Potiguar, 2nd Phase
28.03 02:30 ABC FC RN - Potiguar RN
1 1.50 X 4.15 2 6.25 +36
1 1.50 X 4.15 2 6.25
Çin > China League 2
27.03 10:30 Dalian Chanjoy - Jilin Baijia FC
1 1.35 X 4.55 2 7.00 +36
1 1.35 X 4.55 2 7.00
Bolivya > Division Profesional, Apertura
28.03 01:15 Jorge Wilstermann - Always Ready
1 1.50 X 4.05 2 5.00 +84
1 1.50 X 4.05 2 5.00
Estonya > Esiliiga
27.03 20:00 JK Tallinna Kalev U21 - Tallinna Fc Flora
1 2.75 X 4.15 2 1.95 +89
1 2.75 X 4.15 2 1.95
Güney Afrika > Federasyon Kupası
27.03 20:30 Cape Umoya United FC - TS Galaxy FC
1 2.55 X 2.85 2 2.70 +88
1 2.55 X 2.85 2 2.70
Yunanistan > Futbol Ligi
27.03 16:00 Trikala 1963 - AOK Kerkyra
1 2.15 X 2.85 2 3.55 +89
1 2.15 X 2.85 2 3.55
27.03 16:00 Panachaiki 1891 FC - Aoc-Kissamikos
1 1.65 X 3.25 2 5.25 +89
1 1.65 X 3.25 2 5.25
27.03 16:00 AO Platanias - Sparti
1 1.15 X 6.25 2 15.25 +89
1 1.15 X 6.25 2 15.25
27.03 16:00 Ergotelis Chania - Aiginiakos FC
1 1.15 X 6.50 2 13.25 +89
1 1.15 X 6.50 2 13.25
27.03 16:00 Apollon Larissa FC - Apollon Pontou
1 2.15 X 2.95 2 3.45 +89
1 2.15 X 2.95 2 3.45
27.03 16:00 Volos Nps - Irodotos
1 1.15 X 6.75 2 12.25 +89
1 1.15 X 6.75 2 12.25
Brezilya > Gaucho, Playoffs
28.03 01:15 Sao Luiz RS - EC Sao Jose RS
1 2.50 X 3.20 2 2.80 +83
1 2.50 X 3.20 2 2.80
Brezilya > Goiano, 1 Divisao, Playoffs
28.03 02:30 Goianesia GO - Goiania EC GO
1 2.00 X 3.45 2 3.55 +81
1 2.00 X 3.45 2 3.55
28.03 02:30 Crac GO - Vila Nova GO
1 3.05 X 3.25 2 2.30 +83
1 3.05 X 3.25 2 2.30
Kamerun > Kamerun Profesyonel Ligi
27.03 16:00 Yong Sports Academy - Eding Sport Fc
1 2.35 X 2.65 2 3.40 +36
1 2.35 X 2.65 2 3.40
Kenya > Kenya Premier Ligi
27.03 14:00 Sofapaka FC - Mount Kenya United
1 1.40 X 3.90 2 7.00 +33
1 1.40 X 3.90 2 7.00
27.03 15:00 Tusker Football Club - Kariobangi Sharks
1 2.40 X 2.75 2 3.05 +33
1 2.40 X 2.75 2 3.05
27.03 15:00 Bandari FC - Kakamega Homeboyz
1 1.95 X 3.00 2 3.85 +5
1 1.95 X 3.00 2 3.85
27.03 15:00 ZOO FC - Gor Mahia FC
1 4.40 X 3.30 2 1.70 +36
1 4.40 X 3.30 2 1.70
27.03 15:00 Ulinzi Stars FC - Sony Sugar FC
1 2.65 X 2.75 2 2.70 +5
1 2.65 X 2.75 2 2.70
27.03 15:00 Vihiga United - AFC Leopards SC
1 2.60 X 2.75 2 2.75 +5
1 2.60 X 2.75 2 2.75
27.03 16:15 Kenya Commercial Bank - Western Stima FC
1 2.40 X 2.75 2 3.00 +5
1 2.40 X 2.75 2 3.00
İngiltere Amatör > Konferans Kuzey
27.03 22:45 Darlington - Chester FC
1 2.40 X 3.30 2 2.70 +84
1 2.40 X 3.30 2 2.70
Guatemala > Liga Nacional, Clausura
27.03 21:00 Deportivo Siquinala - Xelaju
1 1.80 X 3.30 2 4.00 +84
1 1.80 X 3.30 2 4.00
28.03 00:00 Deportivo Guastatoya - Petapa
1 1.18 X 5.75 2 10.50 +84
1 1.18 X 5.75 2 10.50
28.03 00:30 Antigua Gfc - Municipal
1 1.65 X 3.65 2 4.40 +84
1 1.65 X 3.65 2 4.40
Brezilya > Mato-Grossense, Playoffs
28.03 01:00 Luverdense EC MT - Sinop FC MT
1 1.70 X 3.70 2 4.65 +36
1 1.70 X 3.70 2 4.65
Almanya Amatör > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
27.03 22:00 Idar Oberstein - TSV Schott Mainz
1 3.40 X 3.90 2 1.80 +36
1 3.40 X 3.90 2 1.80
Rusya > PFL, Güney
27.03 16:00 Krasnodar-3 - FC Volgar Astrakhan
Yes 1.75 No 1.95 +34
Yes 1.75 No 1.95
Brezilya > Paraibano
28.03 02:30 Desportiva Perilima PB - Gremio Recreativo Serrano PB
1 1.80 X 3.65 2 4.20 +36
1 1.80 X 3.65 2 4.20
28.03 02:30 Campinense PB - Treze FC PB
1 2.15 X 3.15 2 3.55 +36
1 2.15 X 3.15 2 3.55
28.03 02:30 CS Paraibano PB - Botafogo FC PB
1 6.00 X 4.15 2 1.50 +36
1 6.00 X 4.15 2 1.50
Brezilya > Paulista, Serie A1, Playoffs
28.03 01:15 Ituano FC SP - Sao Paulo SP
1 3.60 X 3.15 2 2.10 +91
1 3.60 X 3.15 2 2.10
Brezilya > Pernambucano, Serie A1, Playoffs
28.03 01:15 Santa Cruz FC PE - Afogados Ingazeira PE
1 1.30 X 5.25 2 8.75 +83
1 1.30 X 5.25 2 8.75
Brezilya > Piauiense
28.03 02:00 River PI - Piaui PI
1 1.70 X 4.05 2 4.25 +36
1 1.70 X 4.05 2 4.25
İskoçya > Premier Lig
27.03 22:45 St Johnstone FC - FC St Mirren
1 1.85 X 3.30 2 4.50 +95
1 1.85 X 3.30 2 4.50
Kolombiya > Primera A, Açılış
28.03 02:00 Atletico Junior - Union Magdalena Santa Marta
1 1.35 X 3.80 2 10.00 +87
1 1.35 X 3.80 2 10.00
Arjantin > Primera C
27.03 22:00 Argentino de Quilmes - Deportivo Armenio
1 2.30 X 2.90 2 3.45 +84
1 2.30 X 2.90 2 3.45
Şili > Primera Division
27.03 23:30 Palestino - Audax Italiano
1 1.75 X 3.55 2 4.00 +89
1 1.75 X 3.55 2 4.00
Kosta Rika > Primera Division, Clausura
28.03 00:05 Guadalupe FC - Carmelita
1 2.05 X 3.30 2 3.15 +89
1 2.05 X 3.30 2 3.15
28.03 03:00 Santos - AD Municipal Grecia
1 2.35 X 3.35 2 2.60 +89
1 2.35 X 3.35 2 2.60
Nijerya > Professional League, Group B
27.03 18:00 Kano Pillars FC - FC Ifeanyi Ubah
1 1.35 X 3.65 2 9.00 +36
1 1.35 X 3.65 2 9.00
Almanya Amatör > Regionalliga Bavaria
27.03 21:30 Ingolstadt 04 (A) - Bayreuth
1 2.35 X 3.20 2 2.65 +89
1 2.35 X 3.20 2 2.65
Brezilya > Sergipano, 2nd Phase
28.03 02:30 Sergipe SE - Lagarto SE
1 1.95 X 3.25 2 3.90 +36
1 1.95 X 3.25 2 3.90
İtalya > Serie D, Girone A
27.03 16:30 ACD Pro Dronero - GS Arconatese 1926
1 2.50 X 3.40 2 2.60 +4
1 2.50 X 3.40 2 2.60
27.03 16:30 Savona Fbc - AC Bra
1 2.05 X 3.30 2 3.50 +36
1 2.05 X 3.30 2 3.50
İtalya > Serie D, Girone B
27.03 16:30 Virtus Bergamo 1909 - SC Caronnese 1927
1 2.50 X 3.15 2 2.75 +36
1 2.50 X 3.15 2 2.75
İtalya > Serie D, Girone E
27.03 16:30 AC Bastia 1924 - US Gavorrano
1 2.50 X 3.15 2 2.80 +36
1 2.50 X 3.15 2 2.80
İtalya > Serie D, Girone G
27.03 16:30 SSD Albalonga Calcio - ASD Trastevere 1909
1 3.10 X 3.25 2 2.20 +36
1 3.10 X 3.25 2 2.20
27.03 16:30 US Avellino 1912 - FC Aprilia
1 1.55 X 3.80 2 6.00 +36
1 1.55 X 3.80 2 6.00
İtalya > Serie D, Girone H
27.03 16:30 ASD Calcio Pomigliano - FBC Gravina
1 7.00 X 4.20 2 1.45 +36
1 7.00 X 4.20 2 1.45
İtalya > Serie D, Girone I
27.03 16:30 ASD Troina Calcio - ASD Nocerina 1910
1 2.15 X 3.10 2 3.45 +36
1 2.15 X 3.10 2 3.45
Uganda > Süper Lig
27.03 16:00 Vipers SC - Maroons FC
1 1.45 X 3.55 2 7.75 +36
1 1.45 X 3.55 2 7.75
27.03 16:30 Kirinya-Jinja SS - Kampala Capital City Authority FC
Yes 2.30 No 1.55 +35
Yes 2.30 No 1.55
27.03 16:30 Onduparaka FC - SC Villa
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Kosova > Süper Lig
27.03 16:00 FC Priştine - KF Flamurtari
1 1.50 X 3.55 2 5.25 +36
1 1.50 X 3.55 2 5.25
Sırbistan > Sırbistan İkinci Ligi
27.03 17:00 FK Tsc Backa Topola - Bezanija
1 1.12 X 6.25 2 15.00 +84
1 1.12 X 6.25 2 15.00
27.03 17:00 FK Teleoptik - FK Borac Cacak
1 2.00 X 2.95 2 3.65 +84
1 2.00 X 2.95 2 3.65
27.03 17:00 FK Becej 1918 - Novi Pazar
1 1.40 X 3.70 2 7.75 +84
1 1.40 X 3.70 2 7.75
27.03 17:00 FK Javor Ivanjica - FK Zlatibor
1 1.18 X 5.75 2 12.50 +84
1 1.18 X 5.75 2 12.50
27.03 17:00 FK Trajal Krusevac - FK Radnicki 1923
1 2.20 X 2.90 2 3.25 +84
1 2.20 X 2.90 2 3.25
27.03 17:00 FK Zarkovo - FK Buducnost Dobanovci
1 1.85 X 3.00 2 4.20 +84
1 1.85 X 3.00 2 4.20
27.03 19:00 Metalac Gorjni - FK Sindelic Beograd
1 1.60 X 3.35 2 5.50 +84
1 1.60 X 3.35 2 5.50
27.03 20:00 FK Sloboda Uzice - FK Indija
1 8.25 X 4.05 2 1.35 +84
1 8.25 X 4.05 2 1.35
Uluslararası Genç > U19 Hazırlık Maçları
27.03 13:00 Beyaz Rusya - Litvanya
1 2.10 X 3.20 2 3.15 +2
1 2.10 X 3.20 2 3.15
Portekiz > U23 Championship, Championship Round
27.03 18:00 Estoril Praia - Sporting Braga
Yes 1.55 No 2.35 +33
Yes 1.55 No 2.35
Avustralya > UPL,Kuzey New South Wales
27.03 11:45 Hamilyon Olympic FC - Lambton Jaffas FC
1 3.05 X 3.95 2 1.95 +36
1 3.05 X 3.95 2 1.95
Uluslararası > Uluslararası Hazırlık Maçları
27.03 05:00 Meksika - Paraguay
1 1.80 X 3.30 2 4.35 +83
1 1.80 X 3.30 2 4.35
27.03 05:00 Kosta Rika - Jamaika
1 1.50 X 3.75 2 6.25 +82
1 1.50 X 3.75 2 6.25
Uluslararası Genç > Viareggio Cup, Knockout Stage
27.03 17:00 Bologna FC - Genoa Cfc
1 2.45 X 3.60 2 2.45 +89
1 2.45 X 3.60 2 2.45
İtalya > İtalya Bayanlar 1. Ligi
27.03 17:00 Sassuolo CF - Juventus FC Women
1 10.00 X 7.75 2 1.18 +4
1 10.00 X 7.75 2 1.18
İtalya > İtalya Kupası Lega Pro, Son Tur
27.03 22:30 Viterbese - Trapani Calcio
1 2.30 X 3.00 2 3.25 +83
1 2.30 X 3.00 2 3.25
27.03 22:30 SS Monza 1912 - LR Vicenza Virtus
1 1.95 X 3.30 2 3.90 +88
1 1.95 X 3.30 2 3.90
Maç Detayı
BAHIS KUPONUM 0
TEKLI KUPON
KOMBINE KUPON
Bahis Tutarı:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSIMUM KAZANç:
0.00 TRY