Yaklaşan Maçlar
Saat Karşılaşma Maç Sonucu
Norveç > Bayanlar
27.03 20:00 Raelingen HK - Molde HK
1 8.50 X 15.50 2 1.10 +26
1 8.50 X 15.50 2 1.10
27.03 20:00 Skrim Kongsberg - Vipers Kristiansand
1 14.75 X 27.00 2 1.01 +26
1 14.75 X 27.00 2 1.01
27.03 20:30 Larvik HK - Gjerpen HK Skien
1 1.04 X 16.75 2 14.00 +2
1 1.04 X 16.75 2 14.00
27.03 20:30 Tertnes Haandball Elite - Byaasen Haandball Elite
1 1.75 X 8.00 2 2.50 +26
1 1.75 X 8.00 2 2.50
27.03 20:30 Storhamar Haandball Elite - Fredrikstad Bkl
1 1.14 X 13.50 2 7.25 +26
1 1.14 X 13.50 2 7.25
28.03 20:00 Fana Haandball Elite - Oppsal IF
1 2.55 X 8.50 2 1.70 +2
1 2.55 X 8.50 2 1.70
Almanya > Bundesliga
28.03 21:00 VfL Gummersbach 1861 - Rhein-Neckar Lowen
1 18.00 X 21.00 2 1.01 +2
1 18.00 X 21.00 2 1.01
28.03 21:00 SC Dhfk Leipzig - Fuchse Berlin
1 2.80 X 8.00 2 1.65 +2
1 2.80 X 8.00 2 1.65
28.03 21:00 SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt
1 2.70 X 8.00 2 1.70 +2
1 2.70 X 8.00 2 1.70
28.03 21:00 THW Kiel - DIE Eulen Ludwigshafen
1 1.01 X 23.00 2 20.00 +2
1 1.01 X 23.00 2 20.00
30.03 22:30 MT Melsungen - TVB 1898 Stuttgart
1 1.12 X 12.50 2 8.00 +2
1 1.12 X 12.50 2 8.00
31.03 15:30 TSV Hannover Burgdorf - HSG Wetzlar
1 1.30 X 9.50 2 4.70 +2
1 1.30 X 9.50 2 4.70
31.03 18:00 SG Bbm Bietigheim - Bergischer HC 06
1 5.25 X 10.25 2 1.25 +2
1 5.25 X 10.25 2 1.25
31.03 18:00 TBV Lemgo Lippe - HC Erlangen
1 1.50 X 8.50 2 3.30 +2
1 1.50 X 8.50 2 3.30
31.03 18:00 Frisch Auf Goeppingen - TSV Gwd Minden
1 1.40 X 8.75 2 3.80 +2
1 1.40 X 8.75 2 3.80
Uluslararası > EHF Cup, Grup A
30.03 21:15 CB Ciudad De Logrono - Saint Raphael Var HB
1 2.70 X 8.00 2 1.70 +2
1 2.70 X 8.00 2 1.70
31.03 18:00 Fuchse Berlin - Balatonfuredi Kse
1 1.07 X 15.25 2 11.25 +2
1 1.07 X 15.25 2 11.25
Uluslararası > EHF Cup, Grup B
27.03 22:30 TSV Hannover Burgdorf - RK Nexe
1 1.30 X 10.25 2 4.70 +25
1 1.30 X 10.25 2 4.70
31.03 17:00 Grundfos Tatabanya KC - RK Eurofarm Rabotnik
1 1.08 X 16.00 2 10.00 +2
1 1.08 X 16.00 2 10.00
Uluslararası > EHF Cup, Grup C
30.03 15:00 TTH Holstebro - BM Ciudad Encantada
1 1.16 X 11.50 2 6.75 +2
1 1.16 X 11.50 2 6.75
30.03 21:00 FC Porto - HC Dobrogea Sud Constanta
1 1.20 X 10.75 2 6.25 +2
1 1.20 X 10.75 2 6.25
Uluslararası > EHF Cup, Grup D
30.03 17:00 KS Azoty Pulawy - THW Kiel
1 7.00 X 11.00 2 1.16 +2
1 7.00 X 11.00 2 1.16
31.03 21:00 Fraikin BM Granollers - GOG Handbold
1 2.75 X 8.00 2 1.65 +2
1 2.75 X 8.00 2 1.65
İsveç > Elitserien, Erkekler Playoffları
28.03 21:00 Redbergslids IK - IFK Kristianstad
1 3.90 X 10.00 2 1.35 +26
1 3.90 X 10.00 2 1.35
28.03 21:45 IK Savehof - HK Malmoe
1 2.00 X 9.00 2 2.10 +26
1 2.00 X 9.00 2 2.10
29.03 21:00 Lugi HF - IFK Skovde HK
1 1.65 X 8.50 2 2.70 +26
1 1.65 X 8.50 2 2.70
29.03 21:30 Ystads IF HF - Alingsas HK
1 1.65 X 8.75 2 2.70 +26
1 1.65 X 8.75 2 2.70
İsveç > Elitserien, Erkekler, Yükselme/Düşme Maçları
31.03 18:30 HIF Karlskrona - IF Hallby HK
1 1.35 X 9.00 2 4.15 +2
1 1.35 X 9.00 2 4.15
Avusturya > HLA Erkekler PLay-off
29.03 19:15 HSG Graz - UHK Krems
1 2.65 X 9.75 2 1.65 +2
1 2.65 X 9.75 2 1.65
29.03 21:00 HC Hard - Bregenz Handball
1 1.40 X 10.00 2 3.60 +2
1 1.40 X 10.00 2 3.60
Avusturya > HLA Erkekler Yükselme/Düşme
30.03 21:00 Fivers Wat Margareten - SC Ferlach
1 1.35 X 11.00 2 4.10 +2
1 1.35 X 11.00 2 4.10
30.03 21:00 Union Leoben - Handball Tirol
1 2.05 X 9.00 2 2.05 +2
1 2.05 X 9.00 2 2.05
Yunanistan > Handball Premier
27.03 19:00 X.a.n. Thessaloniki - Diomidis Argous
1 4.90 X 10.00 2 1.25 +2
1 4.90 X 10.00 2 1.25
27.03 19:00 Olympiakos - Omilos Xyni - Filippos Verias
1 1.01 X 18.25 2 21.00 +2
1 1.01 X 18.25 2 21.00
27.03 21:00 Foivos Sykeon - Aesx Pylaias
1 5.75 X 11.50 2 1.22 +26
1 5.75 X 11.50 2 1.22
Norveç > Playofflar
27.03 20:00 Runar Sandefjord IL - Fyllingenbergen
1 1.75 X 7.75 2 2.55 +26
1 1.75 X 7.75 2 2.55
27.03 20:00 Drammen HK - Kolstad Handball
1 1.16 X 12.50 2 6.75 +26
1 1.16 X 12.50 2 6.75
27.03 20:30 OIF Arendal - Naerboe IL
1 1.18 X 12.25 2 6.50 +26
1 1.18 X 12.25 2 6.50
27.03 20:30 Elverum Handball - Baekkelaget Haandball Elite
1 1.16 X 13.25 2 6.50 +22
1 1.16 X 13.25 2 6.50
Uluslararası > Şampiyonlar Ligi
30.03 18:00 KS Vive Tauron Kielce - HC Motor Zaporozhye
1 1.20 X 10.75 2 6.25 +2
1 1.20 X 10.75 2 6.25
30.03 19:30 Telekom Veszprem HC - Sporting CP
1 1.05 X 16.50 2 12.50 +2
1 1.05 X 16.50 2 12.50
30.03 20:45 HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen
1 1.65 X 7.75 2 2.80 +2
1 1.65 X 7.75 2 2.80
30.03 21:30 HC Vardar-Skopje - HC Prvo Plinarsko Drustvo Zagreb
1 1.18 X 11.25 2 6.75 +2
1 1.18 X 11.25 2 6.75
31.03 19:00 Mol-Pick Szeged - Orlen Wisla Plock
1 1.18 X 11.25 2 6.75 +2
1 1.18 X 11.25 2 6.75
31.03 21:00 SG Flensburg-Handewitt - HC Meshkov Brest
1 1.22 X 10.50 2 5.50 +2
1 1.22 X 10.50 2 5.50
Maç Detayı
BAHIS KUPONUM 0
TEKLI KUPON
KOMBINE KUPON
Bahis Tutarı:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSIMUM KAZANç:
0.00 TRY